UNIQUE Kancelářské křeslo CELIO PU, bílá

Kancelářské křeslo Celio PU je křeslo vytvořeno s maximální přesností, tak, aby vytvořilo nic jiného, než královsky pohodlné... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo CELIO PU
Značka: UNIQUE
11 390 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Celio PU je křeslo vytvořeno s maximální přesností, tak, aby vytvořilo nic jiného, než královsky pohodlné...

Kancelářské křeslo Celio PU je křeslo vytvořeno s maximální přesností, tak, aby vytvořilo nic jiného, než královsky pohodlné posezení, které navíc ozdobí každou kancelář a pracovnu. Vynikající zpracování a špičková technika je v u tohoto modelu navíc doplněna o kombinaci velmi kvalitních materiálů: leštěného hliníku a ekokůže v bílé barvě. Ekokůže je materiálem vzhledem i strukturou velmi podobným přírodní kůži, se kterou si navíc nezadá ani co do odolnosti. Také se velmi snadno udržuje. Leštěná hliníková… Tento kvalitní a žádaný produkt UNIQUE Kancelářské křeslo CELIO PU, bílá můžete sehnat bezstarostně tu na našich stránkách v populární rubrice židle do kanceláře. Pořiďte si ještě ostatní kousky ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více. U nás v nabídce najdete více produktů značky UNIQUE. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek UNIQUE Kancelářské křeslo CELIO PU, bílá od populárního výrobce UNIQUE snadno můžete pořídit nyní skutečně výhodně. Akční cena od 11 390 Kč.