Relaxační křeslo ušák s podnožkou ALFIE – masiv, látka, modrá

Relaxační křeslo ušák s podnožkou ALFIE je v sametové látce vyrobeno z masivního bukového dřeva. Křeslo je ideální na... více informací »
Relaxační křeslo ušák s podnožkou ALFIE – masiv
Značka: Kup Židle
4 990 Kč
Ověřit dostupnost
Relaxační křeslo ušák s podnožkou ALFIE je v sametové látce vyrobeno z masivního bukového dřeva. Křeslo je ideální na...

Relaxační křeslo ušák s podnožkou ALFIE je v sametové látce vyrobeno z masivního bukového dřeva. Křeslo je ideální na příjemný odpočinek a relaxaci u televize nebo při četbě knihy. Křeslo je perfektní kombinací stylu a praktičnosti. Nosnost je 130 kg. 
Parametry:
Nosnost: 130 kg
Materiál čalounění: látka
Barva čalounění: modrá
Výška: 96 cm
Šířka: 69 cm
Hloubka: 76 cm
Materiál kostry: masivní dřevo
Výška sedu: 44 cm
Šířka sedu: 45 cm
Hloubka sedu: 48 cm Povedený produkt Relaxační křeslo ušák s podnožkou ALFIE – masiv, látka, modrá lze koupit již dnes tu na webu v populární rubrice křesla do obýváku. Prozkoumejte parádní kusy z této známé kategorie za výhodné peníze! Oblíbená značka Kup Židle vám může poskytnout skvělé výrobky Přesvědčte se!

Oblíbený a kvalitní produkt Relaxační křeslo ušák s podnožkou ALFIE – masiv, látka, modrá od známé společnosti Kup Židle můžete pořídit zde skutečně výhodně! Právě teď jen za 4 990 Kč.