Židle Stima TRILL — plast, více barev

Jídelní křesílko Trill je vyrobeno z plastu a má více barevných provedení. Tato židle je zajímavým doplňkem, který se skvěle... více informací »
Židle Stima TRILL — plast
Značka: Kup Židle
2 086 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní křesílko Trill je vyrobeno z plastu a má více barevných provedení. Tato židle je zajímavým doplňkem, který se skvěle...

Jídelní křesílko Trill je vyrobeno z plastu a má více barevných provedení. Tato židle je zajímavým doplňkem, který se skvěle hodí na Vaší zahradu nebo terasu, díky svému modernímu a neobvyklému designu vynikne i ve Vaši kuchyni nebo jídelně.
Parametry:
Šířka: 59 cm
Hloubka: 54 cm
Výška: 83 cm
Výška sedu: 48 cm
Výjimečný výrobek Židle Stima TRILL — plast, více barev je k dostání bez problémů na našem webu v oblíbené rubrice kuchyně! Získejte zlevněné produkty z této kategorie za výhodnou cenu! To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte na další skvělé zboží značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Kup Židle dlouhodobě nabízí velmi kvalitní sortiment. Nakupujte výhoděn u nás.

Tento velmi oblíbený výrobek Židle Stima TRILL — plast, více barev od odblíbeného výrobce Kup Židle snadno můžete sehnat tady a teď právě opravdu výhodně! V akci od 2 086 Kč.