Křeslo ušák RUFINO — více barev Světle šedá + ořech

Relaxační křeslo Rufino se stane úžasným doplňkem Vaší domácnosti, ale také senzačním společníkem při lenošení u krbu s... více informací »
Křeslo ušák RUFINO — více barev Zelená + ořech
Značka: Kup Židle
7 790 Kč
Ověřit dostupnost
Relaxační křeslo Rufino se stane úžasným doplňkem Vaší domácnosti, ale také senzačním společníkem při lenošení u krbu s...

Relaxační křeslo Rufino se stane úžasným doplňkem Vaší domácnosti, ale také senzačním společníkem při lenošení u krbu s dobrou knihu nebo u televize. Ruce si můžete pohodlně opřít o polstrované područky. Podnož je tvořena čtyřmi dřevěnými nohami. Křeslo má více barevný variant. Záruka 24 měsíců.
Parametry produktu:
Šířka: 85 cmHloubka: 90 cmVýška: 105 cmVýška spodního prostoru od podlahy: 13 cmHmotnost: 28,5 kg
Tento exkluzivní produkt Křeslo ušák RUFINO — více barev Světle šedá + ořech lze zakoupit bezstarostně na našich stránkách umístěný v rubrice obývací pokoj. Připravili jsme pro vás podobné produkty z naší sekce za internetové ceny! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také další produkty od značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Kup Židle vás a vaše blízké obohatí o kvalitní produkty. Nové kousky každý den.

Designový produkt Křeslo ušák RUFINO — více barev Světle šedá + ořech od značky Kup Židle jednoduše můžete sehnat tady a teď skutečně výhodně. Nabídky od 7 790 Kč.