UNIQUE Kancelářské křeslo VISTA, černá

Sportovní design kancelářské židle Vista jistě zaujme již na první pohled. Zláká vás především již na pohled vyladěnou... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo VISTA
Značka: UNIQUE
9 090 Kč
Ověřit dostupnost
Sportovní design kancelářské židle Vista jistě zaujme již na první pohled. Zláká vás především již na pohled vyladěnou...

Sportovní design kancelářské židle Vista jistě zaujme již na první pohled. Zláká vás především již na pohled vyladěnou ergonomií, která je dotažena k naprosté dokonalosti. O naprostou stabilitu se stará základna z leštěného hliníku, opatřená pěticí měkkých koleček, která zaručují tichý a hladký pohyb na tvrdých podlahových krytinách. Výšku sezení je možno díky výkonnému plynovému pístu upravovat v rozsahu 10 cm, nosnost židle Vista činí 130 kg. Polohování má na starosti osvědčená mechanika Synchron, která… Často hledaný produkt lze zakoupit již dnes na stránkách ve známé sekci židle do kanceláře! Najděte si podobné výrobky z naší sekce za parádní cenu. To není všechno, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se také na více skvělých produktů od dodavatele UNIQUE. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější kus UNIQUE Kancelářské křeslo VISTA, černá od společnosti UNIQUE snadno můžete získat zde teď téměř zdarma! Nyní lze objednat jen za 9 090 Kč.