Konferenční židle na kolečkách Bestuhl U20 WHITE — více barev, stohovatelná Šedá

Designová stohovatelná konferenční židle na kolečkách se sklopným sedákem a výkyvnou ergonomickou zádovou opěrkou potaženou... více informací »
Konferenční židle na kolečkách Bestuhl U20 WHITE — více barev
Značka: Kup Židle
3 134 Kč
Ověřit dostupnost
Designová stohovatelná konferenční židle na kolečkách se sklopným sedákem a výkyvnou ergonomickou zádovou opěrkou potaženou...

Designová stohovatelná konferenční židle na kolečkách se sklopným sedákem a výkyvnou ergonomickou zádovou opěrkou potaženou prodyšným soft touch meshem. Nosnost až 130 kg. 
Parametry: 
Šířka: 61 cmŠířka sedáku: 50 cmHloubka: 50 cmVýška: 84 cmVýška sedu: 45 cmHmotnost: 10 kgBarva plastu: bíláSedák: sklopnýVýplň sedáku: studená pěnaOpěrák: výkyvnýStohovatelná: anoNosnost: 130 kg Kvalitní produkt máte možnost koupit již dnes tu na našich stránkách v rubrice kancelář. Nyní si můžete koupit unikátní produkty z této oblíbené sekce za internetové ceny! V očích zákazníků populární značka Kup Židle vyrábí vynikající výrobky. Vždyť to vidíte sami. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od výrobce Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Konferenční židle na kolečkách Bestuhl U20 WHITE — více barev, stohovatelná Šedá od známé značky Kup Židle seženete na našich stránkách teď levně. Právě lze objednat jen za 3 134 Kč.