Plastová jídelní židle Stima ZAG SPRING – skládací, více barev Antracite

Kvalitní skládací židle Stima ZAG SPRING ze špičkového plastu je připravena v mžiku usadit vaše hosty doma, na terase i na... více informací »
Plastová jídelní židle Stima ZAG SPRING – skládací
Značka: Kup Židle
1 904 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní skládací židle Stima ZAG SPRING ze špičkového plastu je připravena v mžiku usadit vaše hosty doma, na terase i na...

Kvalitní skládací židle Stima ZAG SPRING ze špičkového plastu je připravena v mžiku usadit vaše hosty doma, na terase i na zahradě. Nosnost 110 kg. Záruka 2 roky.
Hlavní výhody jídelní plastové skládací židle Stima ZAG SPRING

Vyrobená z polypropylenu s obsahem skelných vláken
Vhodná do vnitřních i venkovních prostor
Díky tomu, že je skládací, nezabere místo

Skládací židle ZAG SPRING je vyrobená z prvotřídního polypropylenu s obsahem skelných vláken. To jí propůjčuje mimořádnou tvarovou a barevnou stálost a odolnost pro použití ve venkovních podmínkách, ovšem poskytne komfortní sezení i v interiéru. Židli ZAG SPRING jednoduše složíte, při skladování nezabere mnoho místa, a manipulace s ní je tak velmi pohodlná. Navíc je její údržba opravdu snadná.
Tento model najdete v nabídce v pěti atraktivních barvách: antracitové, bílé, oranžové, červené a limetkové. Nosnost židle je 110 kg. 
Levný produkt najdete již dnes tady u nás zařazený v rubrice kuchyňské židle. Nyní můžete koupit podobné produkty ze zmíněné sekce snadno online.

Akční výrobek Plastová jídelní židle Stima ZAG SPRING – skládací, více barev Antracite od kvalitní značky Kup Židle snadno můžete sehnat tady nyní opravdu levně! Teď za akční cenu 1 904 Kč.