Zahradní křeslo LUCERN — umělý ratan, více barev antracit + šedé podušky

Pohodlné zahradní křeslo LUCERN je moderního vzhledu, ideální k posezení na zahradu, terasu nebo balkón. Křeslo je vyrobeno z... více informací »
Zahradní křeslo LUCERN — umělý ratan
Značka: Kup Židle
2 790 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlné zahradní křeslo LUCERN je moderního vzhledu, ideální k posezení na zahradu, terasu nebo balkón. Křeslo je vyrobeno z...

Pohodlné zahradní křeslo LUCERN je moderního vzhledu, ideální k posezení na zahradu, terasu nebo balkón. Křeslo je vyrobeno z odolného polypropylenu (plastu) – imitace ratanu. Výhoda je snadná údržba, odolnost vůči výkyvům počasí, povětrnostním podmínkám, vodě i UV záření. Součástí produktu jsou pohodlné podušky příjemných barev. Nosnost křesla je až 100 kg.
Parametry: 

výška výrobku
77cm

výška výrobku (výška sedu od země)
33 cm

šířka výrobku
76 cm

hloubka výrobku
67 cm

hmotnost
11 kg

nosnost
100 kg

materiál
lisovaný plast

barva
antracit, hnědé

rozměr balení
72x70x39 cm

materiál balení
karton

polohovací
ne

Unikátní a oblíbený výrobek Zahradní křeslo LUCERN — umělý ratan, více barev antracit + šedé podušky máte možnost koupit rovněž tu na stránkách v sekci zahrada. Nyní si můžete koupit akční výrobky z této populární kategorie ve slevě. Oblíbená značka Kup Židle má ve stále nabídkce vynikající zboží A tady je důkaz!

Tento neodolatelný kus Zahradní křeslo LUCERN — umělý ratan, více barev antracit + šedé podušky od dodavatele s dlouholetou historií Kup Židle lze koupit zde nyní za extra cenu! Nabídka již od 2 790 Kč.