Zahradní sestava CORFU FIESTA set – cappuccino + pískové p.

Corfu Fiesta je velký set nábytku v imitaci přírodního ratanu, skládající se ze dvou křesel, dvou dvojitých sofa a velkého... více informací »
Zahradní sestava CORFU FIESTA set - cappuccino + pískové p.
Značka: Kup Židle
12 999 Kč
Ověřit dostupnost
Corfu Fiesta je velký set nábytku v imitaci přírodního ratanu, skládající se ze dvou křesel, dvou dvojitých sofa a velkého...

Corfu Fiesta je velký set nábytku v imitaci přírodního ratanu, skládající se ze dvou křesel, dvou dvojitých sofa a velkého obdélníkového stolu.
Set je ideální jako jídelní souprava, jak do venkovních, tak do vnitřních prostorů.
Nábytek se vyznačuje odolností vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a UV záření.
Corfu Fiesta je k dispozici v několika oblíbených barevných kombinacích, vždy doplněných o pohodlné podušky.
Velkou výhodou je i jednoduchá údržba a snadné sestavení soupravy.obsah setu2x křeslo + 2x lavice + stůlvýška křesla79cmšířka křesla75cmdélka křesla70cmvýška lavičky79cmšířka lavičky128cmdélka lavičky70cmvýška stolu75cmšířka stolu161cmdélka stolu95cmnosnost křesla110kgnosnost lavičky2x110kgnosnost stolu50kgmateriállisovaný plastbarvacappuchino + pískové poduškyrozměr balení (počet kartonů)(2x) 120x80x42cm + stůl 161x95x10cmhmotnost celkem53kgmateriál baleníkartonTento zlevněný produkt jde sehnat rovnou tu na našem webu umístěný v sekci zahrada! Nyní si můžete koupit další kusy z této rubriky za super ceny!

Hodně prodávaný produkt Zahradní sestava CORFU FIESTA set - cappuccino + pískové p. od známé kvalitní značky Kup Židle můžete pořídit u nás teď za rozumné peníze! Výhodně za 12 999 Kč.