Zahradní židle KARA — plast, více barev Bílá

Plastová židle KARA najde své využití v domácnosti, na zahrádce i balkónech. Zároveň díky svému jemnému a propracovanému... více informací »
Zahradní židle KARA — plast
Značka: Kup Židle
590 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová židle KARA najde své využití v domácnosti, na zahrádce i balkónech. Zároveň díky svému jemnému a propracovanému...

Plastová židle KARA najde své využití v domácnosti, na zahrádce i balkónech. Zároveň díky svému jemnému a propracovanému designu skvěle vypadá. Plastová židle je v barevném provedení antracit, bílá nebo zelená Záruka 24 měsíců. 
Parametry:
Šířka: 60 cmHloubka: 62 cmVýška: 89 cm Velmi oblíbený produkt Zahradní židle KARA — plast, více barev Bílá máte možnost pořídit přímo u nás v populární kategorii zahrada! Vyhledejte si vyjímečné produkty z této kategorie za zcela nejnižší cenu! Významný dodavatel Kup Židle vám představuje prvotřídní výrobky U nás nabízíme více, mrkněte na další prověřené produkty od dodavatele Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento kus Zahradní židle KARA — plast, více barev Bílá od top značky Kup Židle jednoduše můžete získat na našich stránkách za akční cenu! Akční ceny od 590 Kč.