Jídelní dřevěná židle CATIA — masiv borovice, hnědý lak

Jídelní dřevěná židle Catia je vyrobena z masivního borovicového dřeva v barevném provedení hnědý lak. Výška sedu židle je... více informací »
Jídelní dřevěná židle CATIA — masiv borovice
Značka: Kup Židle
999 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní dřevěná židle Catia je vyrobena z masivního borovicového dřeva v barevném provedení hnědý lak. Výška sedu židle je...

Jídelní dřevěná židle Catia je vyrobena z masivního borovicového dřeva v barevném provedení hnědý lak. Výška sedu židle je 45 cm. Židle je ideálním doplňkem do kuchyně či jídelny. Záruka je 24 měsíců. 
Parametry produktu:
Šířka: 41 cmHloubka: 42 cmVýška: 91 cmVýška sedu: 45 cmHmotnost: 4 kgDodávané v demontu
Kvalitní a levný kus je k získání právě teď tady na našich stránkách ve známé rubrice kuchyně! Získejte parádní produkty z této známé kategorie v bezva akci. Máme toho více, mrkněte také na další vybrané produkty od výrobce Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Kup Židle dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní sortiment

Akční a ve slevě produkt Jídelní dřevěná židle CATIA — masiv borovice, hnědý lak s osvědčenou značkou Kup Židle pořídíte právě nyní skutečně výhodně. Nyní pořídíte jen za 999 Kč.