Dřevěná jídelní židle Stima PAYSANE – masiv dub

Klasická jídelní židle Stima PAYSANE MASIV z kvalitního dubového dřeva. Díky jednoduchému a nadčasovému designu se hodí do... více informací »
Dřevěná jídelní židle Stima PAYSANE – masiv dub
Značka: Kup Židle
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Klasická jídelní židle Stima PAYSANE MASIV z kvalitního dubového dřeva. Díky jednoduchému a nadčasovému designu se hodí do...

Klasická jídelní židle Stima PAYSANE MASIV z kvalitního dubového dřeva. Díky jednoduchému a nadčasovému designu se hodí do každého interiéru. Nosnost 140 kg, záruka 3 roky.
Hlavní výhody dřevěné jídelní židle Stima PAYSANE MASIV

Odolná dubová kostra
Masivní sedák
Nosnost 140 kg

Žádaná jídelní židle PAYSANE MASIV si získala zákazníky svou praktičností. Díky jednoduchému a nadčasovému designu se hodí do každého interiéru, kvalitní zpracování z dubového masivu umožňuje její dlouhodobé použití jak doma, tak i v zátěžovém provozu, například v restauracích, kde rovněž oceníte její nosnost 140 kg.
Struktura dřeva je patrná díky tomu, že pro úpravu bylo zvoleno pouze barevné moření bez použití laku. Na produkt se vztahuje prodloužená záruka 3 roky.
Parametry produktu
Celková výška židle 87 cmVýška po sedák 46 cmŠířka sedu 44 cmHloubka sedu 40 cmPosíláme ve smontovaném stavu. Ve slevě produkt Dřevěná jídelní židle Stima PAYSANE najdete právě teď tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci kuchyňské židle! Nyní můžete získat parádní produkty z této kategorie za výprodejovou cenu!

Kvalitní a levný výrobek Dřevěná jídelní židle Stima PAYSANE – masiv dub od oblíbené značky Stima jednoduše můžete najít právě nyní za výprodejovou cenu! Nyní za akční cenu 1 990 Kč.