Halmar Kancelářská židle DENZEL, černá

TILT mechanism, dimensions: 58/60/100÷110 cm, material: eco leather, color: black Robustní a reprezentativní kancelářská židle... více informací »
Halmar Kancelářská židle DENZEL
Značka: Halmar
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
TILT mechanism, dimensions: 58/60/100÷110 cm, material: eco leather, color: black Robustní a reprezentativní kancelářská židle...

TILT mechanism, dimensions: 58/60/100÷110 cm, material: eco leather, color: black Robustní a reprezentativní kancelářská židle DENZEL černé barvy nabídne za skvělou cenu vysokou míru komfortu, kvalitní ergonomii i velice příjemné materiály. Navíc perfektně doplní stylové zařízení Vaší kanceláře i domácí pracovny, hodí se však také jako studentská židle. Klasická pětiramenná základna garantuje kancelářské židli DENZEL vysokou stabilitu a hladký pohyb. Díky 10 cm zdvihu pístu pak židli snadno přizpůsobíte…
Unikátní a žádaný produkt je k získání rovnou tu na našem webu v sekci židle do kanceláře! Nyní koupíte další produkty ze zmíněné sekce za internetové ceny. V očích zákazníků populární výrobce Halmar má ve stále nabídkce top výrobky. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží od dodavatele Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Často hledaný výrobek Halmar Kancelářská židle DENZEL, černá od společnosti s dlouholetou tradicí Halmar je dostupný momentálně na našich stránkách extra výhodně. Aktuálně výhodně za 1 990 Kč.