Kancelářská otočná židle ARSEN — látka, šedá

Stylová kancelářská židle s prodyšným opěrákem ARSEN, která je díky svému provedení vhodná do všech interiérů. Perfektně... více informací »
Kancelářská otočná židle ARSEN — látka
Značka: Kup Židle
2 239 Kč
Ověřit dostupnost
Stylová kancelářská židle s prodyšným opěrákem ARSEN, která je díky svému provedení vhodná do všech interiérů. Perfektně...

Stylová kancelářská židle s prodyšným opěrákem ARSEN, která je díky svému provedení vhodná do všech interiérů. Perfektně se v ní propojují prvky funkčnosti, komfortu, ergonomie a užitných vlastností. Čalounění sedáku membránovou tkaninou, která je odolná vůči poškození. Součástí židle opěrka hlavy, bederní opěrka a područky. Nosnost 110 kg.

Rozměry:
– šířka 62 cm 
– hloubka 65 cm 
– výška 113-124 cm
Materiál:
– membránová tkanina- síťovinaDalší vlastnosti:
– mechanismus houpací

Tento kvalitní a žádaný kus jde koupit právě nyní na webu zařazený v rubrice židle do kanceláře. Prozkoumejte podobné produkty ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! Oblíbený výrobce Kup Židle pro své zákazníky poskytuje vynikající produkty A tady je důkaz. Máme toho více, máme v nabídce však také další produkty značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Kancelářská otočná židle ARSEN — látka, šedá od známého výrobce Kup Židle jednoduše pořídíte u nás nyní ve výprodejové akci. Nabídky již od 2 239 Kč.