Halmar Pětipatrový regál Bolivar 2, zlatý dub/černá

dimensions: 100/30/155 cm, material: laminated MDF / powder coated steel, color: golden oak / black Pětipatrový regál Bolivar 2, zlatý... více informací »
Halmar Pětipatrový regál Bolivar 2
Značka: Halmar
3 090 Kč
Ověřit dostupnost
dimensions: 100/30/155 cm, material: laminated MDF / powder coated steel, color: golden oak / black Pětipatrový regál Bolivar 2, zlatý...

dimensions: 100/30/155 cm, material: laminated MDF / powder coated steel, color: golden oak / black Pětipatrový regál Bolivar 2, zlatý dub/černá Jedinečnost, praktičnost, nevšednost to jsou vše slova, která vystihují pětipatrový regál Bolivar 2. Co se týče designu, je regál Bolivar 2 univerzální a jednoduchý, tak aby se hodil do pracoven, kanceláří, ale i obývacích pokojů či kuchyní. Můžete jej tedy využít jako regál na knihy, dokumenty, stylové doplňky či nádobí. Další výhodou tohoto regálu je jeho…Hodně oblíbený produkt máte možnost nakoupit rovnou na našem webu umístěný v rubrice poličky a regály! Nyní můžete získat vyjímečné produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze. Tato značka Halmar má v nabídce vysoce kvalitní výrobky Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od dodavatele Halmar. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Halmar Pětipatrový regál Bolivar 2, zlatý dub/černá od skvělé značky Halmar snadno naleznete na našich stránkách za nejnižší cenu. Aktuálně výhodně za 3 090 Kč.